Magla na dalších závodech léta a podzimu

Konec léta a začátek podzimu s sebou přináší každý rok dost závodů. Ani my jsme nezaháleli a na několik akcí jsme vyjeli. Fífa (Filip Tomeš) ovládl 🥇 třídenní etapový závod River Trail, kde jsou jednotlivé etapy dlouhé cca 33 km s průměrným převýšením kolem 700 m. Garmin Beh Súľovskými skalami 🥇vyhrál Maťo (Matej Oravec), 17 km s převýšením 850 metrů zdolal v brutálním čase 1 hod 26 min – jasně, je to nový traťový rekord 🏁. Když už byli Oravcovi ten víkend na Slovensku, tak si Vanda taky něco zaběhla 😀. Vanda Oravcová si dala premiéru s novým příjmením na Javornické stovce (106 km s převýšením přes 4000 m). Vanda to vyšvihla za 15 hodin a 52 minut, parádní počin 🥳. Aleš (Sedlák) koncem září vyjel do Pyrenejí na závod Salomon Ultra Pirineu (100 km s převýšením 6600 m), dokončil za necelých 13 hodin. Vypadá to, že se k závodům probouzí Ďopík (Lukáš Ďopan) a na rozehřátí si dal 76 km na závodě Zapomenuté hory v Rychlebkách. Hornymu (Jakub Horner) za chvíli napadne sníh, začne mu sezóna, tak si ještě střihnul na suchu Rychnovský svatováclavský půlmaraton v čase 1:36. 💪 Dobře TJ Magla, z.s.