Magla na GGUT (Grossglockner Ultra Trail)

Minulý víkend jsme měli celkem početné zastoupení v rakouském závodě okolo Grossglockneru. Na trasu 57 km byl přihlášen Jenda (Tvrdík), pro kterého to byla už třetí účast v závodě. Na stejnou trasu se vydal i Floyd (Petr Flousek). První, komu ale závod v Kaprunu odstartoval, byl Aleš (Sedlák), který vyběhl v pátek ve 22 hodin na trasu 110 km (s 6 500 m s převýšením) do rozzuřeného počasí, které v noci závodníky prověřilo natolik, že více než polovina z nich to v noci zabalila. I Aleše zhruba v polovině závodu dostihla krize, které nakonec utekl a obsadil celkově výborné páté místo. Jenda s Floydem se do zdolávání horského terénu pustili v sobotu v 6 hodin ráno, kde je čekala trasa 57 km s převýšením 3 500 m. Jendovi se povedl zaběhnout při třetí účasti osobák a ještě před ním doběhl Floyd v čase 8 hod a 17 min. Všem třem klobouček 🙂