Podzimní soutředění 2023

První listopadový víkend se již tradičně konal běžecký kemp TJ MAGLA doplněný o zábavný doprovodný program v podobě valné hromady a večerního posezení v místním pohostinství. Kempu se účastnila většina velkých ES klubu, doplněné o dva běžce z místních hor.

Běžecká část kempu se skládala z dvou krásných výběhů. Tentokrát v okolí obce Ostružná (CHKO Jeseníky), kde byl celý tým ubytovaný. Naplánované trasy zapomenutou krajinou nám dohromady přinesly přes 70km běhu s nastoupanými více než 3 000 metry. Místní, po pátečním celodenním dešti, rozbahněné traily se postaraly o skvělou běžeckou zábavu doplněnou o panoramatické výhledy. Sníh a ostrý vítr na vrcholku Keprníku už pouze doladil celkový zážitek.

Večer byl ve znamení valné hromady TJ MAGLA, na které se rozhodovalo o budoucnosti klubu. Již hlasování o zapisovateli předjímalo velmi dlouhý a bouřlivý jednací večer. Toto bylo však jediné morální zaváhání hlasujících a zbytek valné hromady proběhl v duchu fair play.

Běhu zdar!